ΝΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ ΕΡΩΤΑ!!!
Νορα+Λουκας
Μια αγάπη δυνατή και ανίκητη!!!Από μια φιλία σε έναν ατελείωτο έρωτα!!!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΝΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ ΕΡΩΤΑ!!!
Νορα+Λουκας
Μια αγάπη δυνατή και ανίκητη!!!Από μια φιλία σε έναν ατελείωτο έρωτα!!!
ΝΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΚΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΥΝΑΤΗ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟ ΕΡΩΤΑ!!!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ???

+2
ntina_loukas+nora4ever
marizaki89
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας αντρικος χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ???

Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_lcap0%Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_lcap0%Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_lcap0%Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_lcap50%Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_rcap 50% 
[ 4 ]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_lcap38%Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_rcap 38% 
[ 3 ]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_lcap0%Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_lcap0%Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_lcap0%Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_lcap12%Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_rcap 12% 
[ 1 ]
Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_lcap0%Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 8
 
 

Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Empty Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ???

Δημοσίευση από marizaki89 Παρ Ιουν 25, 2010 5:45 pm

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας αντρικος χαρακτηρας απο τα μυστικα???????
marizaki89
marizaki89
Λουκανοράκι
Λουκανοράκι

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : .......Σρον δικο μου ξεχωριστο κοσμο.......
Ασχολίες : Τεννις,Βολτες,κολυμβηση και φισικα τα μυστικα της εδεμ

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Empty Απ: Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ???

Δημοσίευση από marizaki89 Παρ Ιουν 25, 2010 5:46 pm

Εγω διαλεξα φισικα τον λουκα!!!!!!
marizaki89
marizaki89
Λουκανοράκι
Λουκανοράκι

Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 20/06/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : .......Σρον δικο μου ξεχωριστο κοσμο.......
Ασχολίες : Τεννις,Βολτες,κολυμβηση και φισικα τα μυστικα της εδεμ

https://www.youtube.com/user/MrLoulou6930

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Empty Απ: Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ???

Δημοσίευση από ntina_loukas+nora4ever Παρ Ιουν 25, 2010 5:52 pm

εγω τον Μανο...Βεβαια και ο Λουκας μου αρεσει αλλα οι αδυναμιες δεν κρυβονται
ntina_loukas+nora4ever
ntina_loukas+nora4ever
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : πετρακης-δρακουλακη

https://norakiloukakos.catsboard.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Empty Απ: Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ???

Δημοσίευση από Noroloukitsa Τρι Ιουν 29, 2010 12:18 am

Λουκακος μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! love
Noroloukitsa
Noroloukitsa
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Οπου ειναι ο Λουκακος και το Νορακι!
Ασχολίες : Τα Μυστικα της Εδεμ και συγγραφη σεναριων!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Empty Απ: Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ???

Δημοσίευση από maria-noraki Πεμ Ιουλ 29, 2010 6:47 pm

Λουκας!!!!!!!! love
maria-noraki
maria-noraki
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 06/06/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : KYPROS
Ασχολίες : TV-mistika,tragoudia ki alla polla!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Empty Απ: Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ???

Δημοσίευση από N.L.D.N.M.E Πεμ Δεκ 09, 2010 2:59 am

ΩΡΑΙΟΣ Ο ΛΟΥΚΑΣ....ΜΟΥ...ΑΡΕΣΕΙ......ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΩ ΤΟΝ ΜΑΝΟ Laughing
N.L.D.N.M.E
N.L.D.N.M.E

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΔΕΜ
Ασχολίες : ΝΑ ΒΛΕΠΩ TV ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ ΕΔΕΜ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ??? Empty Απ: Ποιος ειναι ο αγαπημενος αντρικος σας χαρακτηρας απο τα μυστικα της εδεμ???

Δημοσίευση από ADAMANTIA Δευ Ιαν 24, 2011 2:19 pm

Κσλημερα παιδια σας χαιρετω ολους ειμαι καινουργια στην παρεα σας και θα ηθελα να τα λεμε απο εδω και στο εξης ο αγαπημενος μου ηρωας ειναι ο Στεφανος χωρις φυσικα να σημαινει οτι ο Λουκας παει πισω

ADAMANTIA

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2011
Τόπος : κορυδαλλος
Ασχολίες : λογιστικα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης